Siyasetin, milletimize hizmet etmek, ülkemizi hak ettiği refah ve çağdaşlık seviyesine taşımak olduğuna inanıyorum. Bu inançla, İYİ parti'de başladığım siyasi yaşamımda, 2023 genel seçimleri öncesinde, İYİ Parti Antalya İl Teşkilatı bünyesinde yapılan milletvekili temayül yoklamasından birinci çıkarak, İYİ Parti Antalya Miletvekil adayı oldum. 14 Mayıs genel seçmlerinde ise Antalyalı hemşerilerimin takdiriyle milletvekili seçildim. Bugüne kadar da milletin vekili olmayı gaye edindim, özveriyle ve gayretle ülkemiz ve Antalya'mız için çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.

Ancak, büyük bir heyecan ve umutla dahil oduğum İYİ Parti'de , milletimize ve ülkemize hizmet etme koşullarının ortadan kalktığını üzülerek görmekteyim. Bu nedenle, İYİ Parti üyeliğimden istifa etme kararı aldım.

19 ilde 38 'Sibergöz'altı! 19 ilde 38 'Sibergöz'altı!

Bu karar, şahsım için kolay olmamış, ancak milletimize ve Antalya'mıza daha iyi hizmet edebilmek adına, gereklli olduğunu düşündüğüm bir adımdır. Bugünden sonra da siyasete, milletimizin menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak devam edeğim.

Gelecek günlerde de, ülkemiz ve milletimiz için ,daha güzel yarınlar inşa etmek adına azim ve kararlılıkla çalışacağımı belirtmek isterim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Editör: Ece Güneş