5 saat önce Ekonomi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut bu yıl mayıs ayına kadar olan süreçte 640 bin kişinin işsiz kaldığını aktardı. Bulut ayrıca 640 bin kişiden 313 bininin işsizlik ödeneğinden faydalanabildiğini söyledi.

6 saat önce Antalya

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, Yönetim Kurulu Üyeliği, Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği görevlerinden istifa etti.

7 saat önce Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, bedelli askerlik hizmetinden mevcut bedel tutarından yararlanmak isteyen yükümlülerin müracaat ve ödeme işlemlerini 28 Haziran'a kadar tamamlamalarını istedi

9 saat önce Gündem

Tatilcilerin uğrak adreslerinden Bozcaada’da, ne işletmecinin ne de tatilcinin yüzü gülüyor Yaz tatili için popüler olan Yunan adaları tercihi işletmecilerin, adadaki konut sıkıntısı ise ev kiralamak isteyen vatandaşın cebini yakıyor.

10 saat önce Gündem

İstanbul Seyahat Acentaları Tanıtım ve Geliştirme Derneği (İSATAG), yurt dışı çıkış harçlarında yapılması planlanan fahiş fiyat artışının seyahat özgürlüğünün kısıtlanması anlamına geldiği ifade edildi.

11 saat önce Gündem

Geçtiğimiz bayram tatilinde, Türkiye'nin tarihi ve kültürel mirasını barındıran müze ve ören yerleri ziyaretçi akınına uğradı. müze ve ören yerleri bayram tatilinde doldu taştı. En çok ziyaret edilen ören yeri, 129 bin 987 ziyaretçiyle Efes Antik Kenti oldu.

12 saat önce Gündem

Antalya'nın Demre ilçesindeki Üçağız köyü iskelesinin yapılacak olan kiralama ihalesi köylüler, çevreciler ve CHP'li milletvekilleri tarafından protesto edildi.

12 saat önce Gündem

Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte yangın haberleri de artmaya başladı Türkiye’de 2004’ten bu yana yılda ortalama 2389 orman yangını meydana gelirken bu vakaların yüzde 40’nın İzmir, Muğla, Antalya ve Çanakkale orman bölgelerinde yoğunlaşması dikkat çekiyor.

13 saat önce Yaşam

Muratpaşa Belediyesi, Güzeloba Mahallesi’nde kentin önemli ulaşım akslarından Lara Caddesi’nde asfalt yenileme çalışmalarına başladı.

13 saat önce Sağlık

Uzun bir bayram tatilinin ardından çalışanlar işbaşı yaptı Tatil dönüşü kendinizi keyifsiz, yorgun, bitkin hissediyor, uykusuzluk ve iştahsızlıktan şikayet ediyorsanız ‘Tatil Dönüşü Sendromu’ yaşıyor olabilirsiniz.