Özel bir okulun öğrencileri sosyal sorumluluk projesi bünyesinde Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan yavrulu anne kulübelerinin bakım, onarımı ve boyama işlemini gerçekleştirdi.

ATSO heyeti KazanForum 2024'e katıldı, iş birliği anlaşmasına imza atıldı ATSO heyeti KazanForum 2024'e katıldı, iş birliği anlaşmasına imza atıldı

Okukun Yardımlaşma ve Sosyal Sorumluluk Kulübü Sorumlusu Suat Ataseven, “Okulumuzda ve diğer kampüslerde yapmış olduğumuz temiz okulum temiz sınıfım etkinliklerimiz var. Burada birinci olan sınıflarımızı Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ne getirdik. Burada sokak hayvanlarının kaldığı kulübelerimizi boyamaktayız. Bu etkinliği sürekli olarak yapmaya devam edeceğiz” dedi.

"Hem eğlendiler hem boyadılar"

Öğrencilerden Tuna Yeşilmez, “Bugün Konyaaltı Belediyesi hayvan barınaklarında bulunan sahipsiz hayvanların kulübelerini boyuyoruz. Öğretmenlerimize ve Konyaaltı Belediyesi’ne teşekkür ederiz’’ dedi.

Sudenaz Aydınlı da, “Bizler sahipsiz hayvanların kulübelerini boyamak için buraya geldik. Onların daha güzel bir ortamda barınmalarına yardımcı olmak istiyoruz’’ dedi.

Editör: Cihan Oruçoğlu