Göynük Mahallesi'nde 2 bin 592 metrekarelik alan içerisine yapılan pazar yerinin kaba inşaatında çalışmalar sürerken, pazar yerinin direkleri dikiliyor. Elektrik sisteminin de döşenmeye başlanıldığı pazar yerinde, kısa sürede çalışmaların tamamlanarak halkın kullanımına kazandırılacağı belirtildi.

Çevre Mühendislerinden Kuraklığa Karşı Öneriler Çevre Mühendislerinden Kuraklığa Karşı Öneriler

Toplam 2 bin 592 metrekarelik alan içerisinde bin 835 metrekarelik alana yapılacak olan kapalı pazar yerinde taziye evi, tuvaletler, zabıta odası, taziye yeri, çay ocağı ve satış ünitesi yer alacak. Pazar alanında 80 esnaf tezgah açacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Kuzdere, Arslanbucak ve Çamyuva Mahallelerinden sonra Göynük mahallemizde pazar yerimizi halkımızın hizmetine kazandıracağız. Çalışmalar büyük ölçüde bitti. Göynük kapalı pazarımızı açtıktan sonra da hemen arkasından Tekirova mahallemizde pazar yerimizi yapacağız. Tekirova’daki pazar yeri ile ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyor. Kemer halkı bize inanmaya devam etsin” dedi.

Editör: Cihan Oruçoğlu