Antalya’da sağlık alanında hayırseverlerin destekleri hız kesmeden devam ediyor. Antalya Valiliği ile hayırseverler Nihat, Halil Taylan, Fatma, Mehmet, Zeliha Gebizli ve Makbule Tuncer arasında Muratpaşa ilçesi Çaybaşı Mahallesi’ne 3 katlı 871 metrekare olarak inşa edilen Dudu-Mehmet Gebizli Aile Sağlığı Merkezi ve Dudu-Mehmet Gebizli Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için protokol töreni düzenlendi.

2024 yılının ilk protokolü imzalandı

Türk Mutfağı Haftası'nda coğrafi işaretli Antalya piyazı yapıldı Türk Mutfağı Haftası'nda coğrafi işaretli Antalya piyazı yapıldı

Güçlü sağlık altyapısı ile adından sıkça söz ettiren Antalya’da, 2023 yılında 19 sağlık protokolü yapıldı. 2024 yılının ilk protokolü ise İl Sağlık Müdürlüğünde Vali Hulusi Şahin, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Evren Ekingen ve hayırseverler tarafından imzalandı.
İmzalanan protokolle Muratpaşa ilçesinde hizmet verecek olan Dudu-Mehmet Gebizli Aile Sağlığı Merkezi ve Dudu-Mehmet Gebizli Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, çalışmaların tamamlanmasının ardından İl Sağlık Müdürlüğüne devredilecek.

Editör: Cihan Oruçoğlu