Kemer'de 7 yıldır Ak Parti İlçe Başkanlığı yapan görevini yürüten ardından yerel seçimler için belediye başkan aday adayı olan İsmail Selami Minta partisinden istifa etti.
Minta ilçe merkezindeki yaşanan sürece ilişkin basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında konuşan Minta, son 10 güne kadar isminin aday olarak geçtiğini, üst kurula bildirildiğini belirterek, isminin son bir haftada çeşitli anketlerle ekarte edildiğini ileri sürdü.

Minta, şöyle konuştu:

Öğrenciler yapay zeka ile geleceğin Antalya'sını çizdi Öğrenciler yapay zeka ile geleceğin Antalya'sını çizdi

"Şimdi buradan soruyorum, son bir haftaya kadar ortada olmayan ve yapıldığı iddia edilen bu anket nereden ve nasıl ortaya çıktı? Bu anketi hazırlayan firmanın finans desteği kim ve kimler tarafından sağlandı? Anket yapılırken hangi numaralar yani kimler arandı? Bu numaraları anketçilere kim verdi? Madem daha önceden geride olduğum bir anket vardı da benim ismim üst kurula kadar nasıl tek başına gitti?Bu kadar kolay kul hakkı yiyen ve yiyenlere göz yuman herkesi yüce Allah'a havale ediyorum. Bu sebeple 20 yıllık üyesi olduğum ve 7 yıla yakın İlçe Başkanlığı'nı yapmış olduğum Ak Parti üyeliğimden istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum."

Editör: Cihan Oruçoğlu