banner9

Uluslararası İslami Ticaret Birliği Alanya'da toplandı

Uluslararası İslami Ticaret Birliği, Antalya’nın Alanya ilçesinde 350 üyenin katılımıyla toplandı. 6 Nisan'da başlayan toplantıda seminerler veriliyor ve çeşitli bilgiler aktarılıyor

Uluslararası İslami Ticaret Birliği Alanya'da toplandı

ANTALYA (İHA) -  2016 yılında kurulan Moskova merkezli Uluslararası İslami Ticaret Birliği'nin (MAİB)  üyeleri Antalya'nın Alanya ilçesindeki bir otelde bir araya geldi. Dünya'nın dört bir tarafından üyelerinin katılımıyla yapılan ve 6 Nisan tarihinde başlayan programda, üyelerin iş ahlakını ve iş  bağlantılarınıgeliştirici konferanslar veriliyor. 
Program hakkında konuşan Uluslararası İslam Ticaret Birliği Türkiye Danışmanı İlgiz İusupov,  “Uluslararası İslami Ticaret Birliği olarak bu sene Alanya'da seminer ağırlıklı program düzenliyoruz.  Dünyanın her yerinden 350 üyemiz katıldı. Mevcut organizasyonda üyelerimize İslami Ticaret ahlakı hakkında bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bunun yanında birlik üyelerimiz burada geçirdikleri süre içerisinde birbirleriyle olan iletişimlerini güçlendiriyorlar. Güçlenen uluslararası ilişki sonucunda da ticaret gelişiyor” dedi. 
Yeni yatırım alanlarını genişletmek ve ticaret hacmi büyütmek amacıyla düzenlenen program, 10 Nisan 2019 tarihinde sona erecek. 

    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21

banner19