banner9

Isparta Emniyeti'nden şehit ve gaziler onuruna yemek 

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası nedeniyle şehit ve gaziler onuruna yemek verdi. Yemekte konuşan Komiser Yardımcısı Gamze Başgönül, “Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize sonsuz minnet ve şükran borçluyuz.” dedi.   

Isparta Emniyeti'nden şehit ve gaziler onuruna yemek 

ISPARTA (İHA) - Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, Isparta İl Emniyet Müdürlüğü şehitler, gaziler ve gazi ailelerini yemekte ağırladı. Isparta Polis Evi’ndeki yemeğe İl Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, Emniyet Müdür Yardımcıları Cengiz Sağlam, Kamuran Koç, Bülent Akbaş, şube müdürleri, amir, komiser ve farklı şubelerden çok sayıda polis memuru katıldı. Programda, İl Emniyet Müdürü Erol ve Emniyet Müdür Yardımcısı Sağlam, İstanbul Beşiktaş’ta 2016 yılında şehit olan Ispartalı polis memuru Durmuş Öcal’ın ailesiyle aynı masayı paylaşırken, diğer polis müdürleri ve amirler de şehit ailelerinin bulunduğu diğer masalarda yer aldı. 
 
“Sonsuz minnet ve şükran borçluyuz” 
Isparta Emniyet Müdürlüğü adına günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Komiser Yardımcısı Gamze Başgönül uyaptı. Başgönül şunları söyledi: 

“Aziz şehitlerimizin değerli aileleri ve kahraman gazilerimiz, teşkilatımızın 174. yıl dönümü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz yemek davetimize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize sonsuz minnet ve şükran borçluyuz. Sizler, en değerli varlıklarınızı bu vatan için şehit verdiniz. Ondan daha kıymetli, bundan daha büyük bir fedakarlık yoktur. Onların bu kahramanlıkları ve fedakarlıkları, bizim için varlık sebebi olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad, mekanları cennet olsun. Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu yemekte bizlerle beraber olduğunuz için hepinize şükranlarımı arz ediyorum.”
Yemek sonrasında Kur’an okunması ve dualar ile son buldu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21

banner19