banner9

CHP'li başkandan TEMA'ya fidan!

Kumluca'da ''Neden Çiçekler Dalından Koparılsın?’' temalı kampanya kapsamında, belediye başkanlarına çiçek hediye etme yerine, Tema Vakfı’na fidan bağışlandı. Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu da vakfa fidan bağışladı.     

CHP'li başkandan TEMA'ya fidan!

ANTALYA (İHA) - KANEDA Bilgi Danışmanlık Özel Eğitim Hizmetleri Şirketi ile Akdeniz Üniversitesi’nin işbirliğince düzenlenen ''Çevreye Duyarlılık Projesi’' kapsamında, ''eden ağaçlar kesilsin?'', ''neden çiçekler dalından koparılsın?’' temalı bir kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında belediye başkanlarına çiçek hediye etme yerine, kalıcı ve çevreci bir hareket olması adına Tema Vakfı’na fidan bağışlama yolu tercih edildi. 
Tema Vakfı’na fidan bağışı kampanyasına CHP'den Kumluca Belediye Başkanı seçilen Mustafa Köeloğlu da katıldı. Fidan bağışlayan Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na, TEMA Vakfı Başkanı Deniz Ataç imzalı “Sizin adınıza Edirne Subaşı Hatıra Ormanına bir adet fiden bağışlanmıştır.  Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak üzere yapılan bu katkıya vesile olduğunuz için teşekkür ederiz” yazılı bir belge verildi. 
Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, “Çocuklarımıza daha yaşanılır bir dünya bırakmak adına TEMA Vakfımıza fidan bağışında bulunduk” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21

banner19