Corendon'dan Almanya'ya 1.8 milyon koltuk!

Corendon, Alman acentecilere Almanya çıkışlı uçuşları tanıttı. Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, ''Almanya pazarına  1.8 milyon koltuk arz etmeyi planlıyoruz'' dedi

Corendon'dan Almanya'ya 1.8 milyon koltuk!
banner24

ANTALYA (İHA) -  Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve şirket yöneticileri, 2019 yılı planlarını anlatmak üzere Münster ve çevresinde faaliyet gösteren Alman acenteleriyle iki ayrı akşam gerçekleştirilen özel yemeklerle bir araya geldi. Toplam 250 acentenin yöneticileri ve çalışanlarının katıldığı yemeklerde konuşan Karaer, Turizm sektörünün şampiyonlar ligi olarak tanımlanan Almanya pazarında, acentelerin desteğiyle başarılı operasyonlar yürütmeye devam ettiklerini söyledi. Karaer yeni hedefleri hakkında şu bilgileri verdi:

"Son beş yıldır düzenli bir şekilde kapasite artırdığımız Almanya pazarından geçen yıl 750 bin yolcu taşıdık. Bu yıl da Almanya ağırlıklı olmak üzere İsviçre ve Avusturya gibi talebin yüksek olduğu ülkelere 1.8 milyon koltuk arz etmeyi planlıyoruz. Hem base hem de destinasyon sayımızı da artırmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede Münster, bizim için büyük önem taşıyor. Hem Münster/Osnabrück Havalimanı'nın 24 saat açık olması sebebiyle bize sağladığı operasyonel imkanlar hem de geçtiğimiz günlerde bir Alman Havayolu’nun iflasını açıklamasının üzerine partner tur operatörlerimizden gelen yeni hat talepleri ile birlikte Münster’de başarılı bir operasyon yürüteceğimize inancımız tam.

12 Nisan’da Münster’den gerçekleştireceğimiz Rodos uçuşuyla sezona başlayacağız. Münster’den sezon boyunca 10 tatil destinasyonuna haftada 17 uçuş gerçekleştireceğiz. Her zaman olduğu gibi birlikte el ele çalışarak güzel bir sezon geçireceğimize inanıyoruz.”       

        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20