Türkiye'nin kahvaltısı Antalya'da...

ANFAŞ'ta eylül ayında ''BrunchersFest'' adıyla açılacak olan fuarda Türkiye'nin tüm yöresel kahvaltılıkları görücüye çıkarılacak...

Türkiye'nin kahvaltısı Antalya'da...
banner24

  ANTALYA (İHA) - ANFAŞ Fuarcılık, Antalya'da ticaretin canlanması için ''BrunchersFest'' adıyla bir fuarı daha hayata geçiriyor.  05-08 Eylül 2019 tarihlerinde birincisi yapılacak olan BrunchersFest'te, Türk kültüründe önemli bir yer tutan kahvaltı ve kahvaltılık ürünler tanıtılacak. Türk mutfağında önemli yere sahip olan ve sağlığa faydaları uzmanlar tarafından da kanıtlanan kahvaltı öğününün nesiller boyu geleneksel örneklerinin çağdaş yaklaşımlar içinde sunulacağı BrunchersFest ile nihai tüketici, tedarikçi ve perakendeciler bir araya gelecek. 
Bayilik fırsatına da imkan sağlayacak olan organizasyonda tüketicinin yanı sıra hızlı tüketim kanalları, üst segment  tedarikçiler, kahvaltı sunan kafeler, fırınlar, pastaneler, bistroların da ürünlerini tüketici ile  buluşturması hedefleniyor.  Küçük esnafın ticari döngüsünü yükseltmeyi ve ekonomiyi canlandırmayı amaçlayan BruchersFest ile nihai tüketiciye uygun fiyatlı, taze,çeşitli marka kahvaltılık gıda ve tadlar ulaşacak. 
Kahvaltı öğününün tüm örnekleri ve çeşitlerinin geniş bir yelpazede  sunulacağı fuara en az 35 bin ziyaretçi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20