Antalyaspor'dan sert açıklama: Tiyatro izledik

Göztepe’ye 4-1 mağlup olan Antalyaspor’da Mete Kalkavan’a yönelik sert bir açıklamaya imza attı.

Antalyaspor'dan sert açıklama: Tiyatro izledik
banner24

Göztepe’ye 4-1 mağlup olan Antalyaspor’da Mete Kalkavan’a yönelik sert bir açıklamaya imza attı.

Aleyhine 2 penaltı ve 1 kırmızı kart kararı verilen Antalyaspor’da Basın Sözcüsü Murat Süğlün imzalı olarak şu açıklama yapıldı:

“Şaşırtmadı, yanıltmadı

3 Mayıs 2019 tarihinde, ‘Unutmayacağız dedik, unutmadık’ sözleriyle başladığımız, ‘Mete Kalkavan’ın bizi şaşırtması ve yanıltması dileklerimizle’ diyerek tamamladığımız açıklamamızın ne kadar haklı bir sitem ve yerinde bir uyarı olduğunu, bugün oynadığımız Göztepe karşılaşmasında gördük.

Önce VAR hakemi olduğu Galatasaray karşılaşmasında, ardından orta hakem olduğu Başakşehir mücadelesinde canımızı yakan Mete Kalkavan, son olarak Göztepe maçında da sahnedeydi.

Çünkü bugün, bir maçtan çok, adeta senaryosu önceden yazılmış bir tiyatro izledik.

90 dakika içerisinde sayamayacağımız kadar çok art niyetli kararı, Mete Kalkavan’ın mücadeleye ne kadar ön yargılı çıktığının göstergesi idi.

Mete Kalkavan’ı maçlarımızda görmek istemediğimizi defalarca ifade etmemize rağmen, böylesine kritik bir karşılaşmada görevlendirilmesine artık söyleyecek bir söz bulamıyoruz.

Mete Kalkavan’ın bugün bizim lehimize yaptığı tek şey, maç öncesi duyduğumuz endişe konusunda bizi şaşırtmaması ve yanıltmaması idi.

Biz, Mete Kalkavan’ı zaten unutmamıştık ama bundan sonra hafızalarımızdan bir daha çıkmamak üzere kazımış bulunmaktayız.”

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21