ANSİAD Cumhuriyet Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

ANSİAD ve ATİK iş birliğiyle düzenlenen ve 12 Ekim’de başlayan ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu.

ANSİAD Cumhuriyet Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) ve Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nün iş birliğinde Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 365 sporcunun rekor katılımıyla 12 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen ANSİAD 2. Cumhuriyet Tenis Turnuvası’nda ödüller sahiplerini buldu. Ödül töreninin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akıncı, “Cumhuriyetin kazanımları sayesinde gerçekleştirdiğimiz turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza, ayrıca bu turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen ATİK ve ANSİAD’ın değerli isimlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Turnuvamızın ikincisini gerçekleştirme gururunu hep beraber yaşıyoruz. Bireysel ve kurumsal anlamda Cumhuriyetimize ve onun kazanımlarına sahip çıkmak hepimizin ödevidir. Bu yıl rekor bir katılım sağlanan turnuvamızın ulusal düzeyde düzenlenmesi anlamında kapıları araladığımıza inanıyorum. Yolunuz açık, kılavuzunuz Mustafa Kemal Atatürk olsun” dedi.

Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK)’nde gerçekleştirilen törene, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu, Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sarı, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Ali Eroğlu, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkanı & ANSİAD Geçmiş Dönem Başkanı Abdullah Erdoğan, ANSİAD üyesi iş insanları, ATİK üyeleri ve sporcular katılım sağladı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

18 yaş ve üzeri sporcuların katılımına açık olan ve 25 Ekim’de final etkinlikleri ile son bulan, sporcuların Kadınlar, Erkekler ve Çiftler kategorilerinde yarıştığı turnuvada Master Tek Kategorisi birincisine 3 bin TL, ikincisine bin 500 TL, yarı finalde 500 TL ve çeyrek finalde 250 TL ödül, tüm yaş kategorilerinde birinciye 500 TL, ikinciye 250 TL ödül verilirken, master çift kategorisinde yarışan birincilere 750 TL ikincilere 500 TL ödülleri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER