Alanyaspor’dan korona virüs kararı

AYTEMİZ ALANYASPOR, KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE FUTBOLCULARA İKİNCİ BİR TALİMATA KADAR ANTRENMANLARA EVLERİNDE VE KULÜP TESİSLERİNDE BİREYSEL OLARAK DEVAM ETMELERİNE KARAR VERDİ.

Alanyaspor’dan korona virüs kararı
banner5

Aytemiz Alanyaspor, korona virüs salgını nedeniyle futbolcularının ikinci bir talimata kadar antrenmanlara evlerinde ve kulüp tesislerinde bireysel olarak devam etmelerine karar verdi.

Aytemiz Alanyaspor, korona virüs salgını nedeniyle futbolcularının ikinci bir talimata kadar antrenmanlara evlerinde ve kulüp tesislerinde bireysel olarak devam etmelerine karar verdi. Futbolcular bu süreçte haftanın her günü saat 11.00 ile 17.00 arasında kulüp tesislerine gelerek bireysel

antrenmanlarını yapabilecek.

“Futbolcularımızın evlerinde kalması için gerekli uyarılar yinelenmiştir”

Aytemiz Alanyaspor, konuya ilgili resmi internet sitesinde yaptığı yazılı açıklamada, “Duruma büyük bir hassasiyetle yaklaşarak, gerekli tedbirleri alan kulübümüz, bu süreçte futbolcularımızın evlerinde kalması için gerekli uyarıları yinelemiştir. Sağlık ekibimiz de salgınla ilgili süreci büyük bir titizlikle takip ederek, takımımızın sağlık durumuyla yakından ilgilendiğini belirtir, kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20