Ürdünlü hastaya, Antalya'da şifa

Ürdünlü 36 yaşındaki hasta bel ağrıları nedeniyle geldiği Antalya’da 2 saat süren operasyonun ardından 'ağrı pili' ile sağlığına kavuştu.  

Ürdünlü hastaya, Antalya'da şifa
banner24

Ürdün’de bel ağrıları nedeniyle günlük yaşamını sürdüremez hale gelen 36 yaşındaki kadın hastaya, Özel Antalya Anadolu Hastanesi Algoloji servisinden Doç. Dr. Mert Akbaş tarafından gerçekleştirilen operasyonla ''ağrı pili'' takıldı ve hasta ağrılarından kurtuldu. Operasyonun 2 saat sürdüğünü belirten Akbaş, Ürdünlü hastanın günlük hayatına tekrar devam ettiğini söyledi. 
Hastanın ülkesinde gerçekleştirilen bel operasyonu sonrası kronikleşen ağrılarının olduğunu ifade eden Doç. Dr. Akbaş, "Yapılan cerrahi işlemler kimi zaman kronikleşen ağrıların tamamen giderilmesini sağlayamıyor. Hastamıza son teknoloji ürünü MR uyumlu ve 10 yıl pil ömrü olan bir ağrı pili uyguladık. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleşti. Hastanın saatler içerisinde ağrısı geçmeye başladı. Artık hastamız aktif yaşamına ağrısız bir şekilde dönebilir duruma geldi" dedi. 
Doç. Dr. Mert Akbaş, ağrı pilinin özellikle omurga cerrahisi sonrası geçmeyen ve kronikleşen ağrılar için uygulandığını söyledi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER