THY'den uçuş planlamalarıyla ilgili önemli açıklama

Türk Hava Yolları (THY) uçuş planlamalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişikliklerin, seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine veya son dakika değişikliklerine sebebiyet verdiğini belirtti.

THY'den uçuş planlamalarıyla ilgili önemli açıklama
banner5

THY ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişikliklerin, pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine veya son dakika değişikliklerine sebebiyet verdiğini belirtti.

THY, resmi Twitter hesabından yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Ülkelerin uluslararası seyahat kısıtlamalarındaki anlık değişiklikler pandemi öncesi planlanmış seferlerin güncel durumda gerçekleştirilememesine ve uçuş planlamalarımızda zorunlu olarak son dakika değişikliklerine veya uçuş iptallerine sebebiyet vermektedir.

Değişiklik veya iptali gerçekleşen uçuşlarla ilgili bilgilendirmeler iletişim kanallarımızdan ve SMS yoluyla yapılacak olup yeni planlamalar en kısa sürede açıklanacaktır. Bilet değişim işlemlerinizi ücretsiz olarak web sitemiz, mobil uygulamamız ve çağrı merkezimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8