İbradı’da Temel Açma Çalışmaları Başladı

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutları İçin Temel Açma Çalışmaları Başladı.

İbradı’da Temel Açma Çalışmaları Başladı

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutlarının yapım çalışmalarının başladığını belirtti. Başkan Serkan Küçükkuru, İbradı’nın üst kısmında yapılacak Belediye Evleri inşaat alanında incelemelerde bulundu.

TEMEL AÇMA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Belediye Evleri Sosyal Konutlarının yapımı İbradı Belediyesi tarafından üstlenilen konutların temel açma çalışmalarının başladığını belirterek,” Belediye Evleri Sosyal Konutları Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun. İbradı halkının yıllardır beklediği proje hayata geçiyor” dedi.

ŞUANDA 1. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI

İbradı halkının hizmetin güzeline layık olduğunu belirten Başkan Serkan Küçükkuru,” Kazıcı ve kamyon desteği için Büyükşehir ve Muratpaşa Belediyelerimize İbradı Halkı adına teşekkür ediyoruz. İlk etapta 32 Konut 8 Blok yapılacak. Görselliği bozmayan iki katlı olarak inşaa edilecek Belediye Evleri Sosyal Konutları son derece modern ve güzel olacak. Sosyal donatıları, Çocuk Oyun Parkı, Her Daire İçin Otopark, Yeşil Alan ve Çevre Düzenlemesi Özel Güvenlikli Site ile örnek bir proje İbradı’da gerçekleşecek. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun “ İfadelerini kullandı.

Başkan Serkan Küçükkuru, daha sonra bölge muhtarları ile yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2020, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20