Bayram tatili 9 gün

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?" sorusunu yanıtladı. Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Erdoğan, bayramda otoyol ve köprü geçişlerinin ücretlerine ilişkin bilgi de verdi.

Bayram tatili 9 gün

Binlerce çalışanın merakla beklediği Kurban Bayramı tatilinin süresinin ne olacağına ilişkin kararın alınacağı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı.

Türkiye'nin koronavirüs ile mücadelesinden aşılamaya kadar bir dizi başlığın da görüşüldüğü toplantının ardından AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşma yaptı. 

Bayram tatili süresi başta olmak üzere, koronavirüs aşı programı ve ülke gündemindeki konuların ele alınması beklenene Kabine toplantısının ardından Erdoğan açıklama yaptı. Erdoğan, bayram tatillinin 9 gün olacağını duyurdu.

Erdoğan, ''Arefe günü yarım gün Salı'dan Cuma'ya kadar tam gün tatil. Pazartesi günkü yarım günü idari tatil olrak belirleme kararı aldık. Vatandaşlarımız fiilen 16 Temmuz cuma akşamından 26 Temmuz pazartesiye kadar sürecek tatili yapacak'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21