Kemal Kılıçdaroğlu, bayramı Antalya’da geçiriyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayramı Antalya’da geçiriyor. Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden İl Başkanı Nusret Bayar, genel başkanın parti içi değerlendirmeleri kamuoyu önünde yapılmaması gerektiğini dile getirdiğini sosyal medya üzerinden duyurdu.

Kemal Kılıçdaroğlu, bayramı Antalya’da geçiriyor
banner5

Antalya'da Kurban Bayramı tatilini geçiren Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden İl Başkanı Nusret Bayar, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: “Genel Başkanımızın hepinize büyük selamları var. Genel Başkanımızla Kurultay, ülkenin genel sorunları üzerine konuştuk. İktidara giden yolda herkesin büyük bir sorumluluk üstlendiğini belirten Genel Başkanımız; basında partimizi yıpratıcı söylemlerden kaçınılması, kurullar dışında parti içi konuların kamuoyu önünde yandaş basına malzeme verecek şekilde konuşulmaması gerektiğinin altını çizdi.

‘PARTİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM’

İktidara giden yolda herkesin büyük bir sorumluluk üstlendiğini belirten Genel Başkanımız; sosyal medya ve basında partimizi yıpratıcı söylemlerden kaçınılması, gerekli kurullar dışında parti içi konuların kamuoyu önünde yandaş basına malzeme verecek şekilde konuşulmaması gerektiğinin altını çizdi. Enerjimizi parti içinde bir yerlere gelmek için değil ülkeyi bu kötü yönetimden kurtarmaya harcamamız gerektiğini vurgulayan Genel Başkanımız, herkesi kol kola, omuz omuza partimizin iktidarı için çalışmaya davet etti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20