Güleda Cankel: "İnsanları tanıdıkça köpekleri daha çok seviyorum"

Üniversite Öğrencisi Güleda Cankel, Eski Sevgilisi Tarafından Bıçaklanarak Öldürüldü. Hayvan Canlısı Güleda Cankel'in, "insanları Tanıdıkça, Kendimi Köpekleri Daha Çok Severken Buluyorum" Paylaşımı Yürekleri Burktu.

Güleda Cankel: "İnsanları tanıdıkça köpekleri daha çok seviyorum"

Üniversite öğrencisi Güleda Cankel, eski sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Güleda Cankel’in, "İnsanları tanıdıkça, kendimi köpekleri daha çok severken buluyorum" paylaşımı yürekleri burktu.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Fotoğrafçılık Bölümü 1. sınıf öğrencisi Güleda Cankel (19), eski sevgilisi Zafer P. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Ailesi sinir krizi geçiren genç kızın arkadaşları da hastaneye gelerek, yaşanan cinayete büyük tepki gösterdi.

Doğayı ve hayvanları seven Güleda Cankel, sosyal medya hesabı instagram üzerinden genellikle kedi ve köpek paylaşımı yapıyordu. Hayat dolu genç kızın ismi ’Lisa’ olan köpeği ile olan paylaşımları da görenlerin yüreğini burktu. Güleda Cankel, Lisa’nın patisini tutuğu bir gönderide, "İnsanları tanıdıkça, kendimi köpekleri daha çok severken buluyorum" notunu düştüğü görüldü.

Güleda Cankel’den geriye gülümsediği onlarca fotoğraf ve kısa videolar kaldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21