AÜ'ye iki rektör birden!

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ziyaretine gelen öğrencilerden Yiğit Açıkgöz ve Irmak Yıldırım'ıi sırasıyla makam koltuğuna oturtarak sohbet etti.

AÜ'ye iki rektör birden!
banner24

ANTALYA (İHA) - Akdeniz Üniversitesi kampüsünde yer alan 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti. Öğrencileri karşılayan Rektör Ünal, bir süre sohbet ettikten sonra Yiğit Açıkgöz ve Irmak Yıldırım isimli öğrencileri sırasıyla makam koltuğuna oturtarak, ileride hangi meslekleri seçmek istediklerini sordu. Bazı öğrencilerin ''bilim adamı olmak istiyoruz'' demeleri üzerine Rektör Ünal , “O zaman sizleri başka üniversitelere kaptırmayalım. O gün geldiğinde Akdeniz Üniversitesini tercih ederseniz çok memnun olurum. Sizleri bilimsel çalışmalarınızı Akdeniz Üniversitesi’nde yapmaya davet ediyorum” diyerek şakalaştı. 
Rektör Ünal, “ Minik yavrularımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bizi ziyarete gelmişler. Onların yüzlerindeki bu mutluluğu ve neşeyi görmek bizleri de çok mutlu etti. Bu masum yavrularımızın yüzlerindeki gülücükler sayesinde gönlümüz şenlendi. Bu vesileyle tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20