23 köy okuluna 23 Nisan hediyesi

Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi ’Hayallerimin Elinden Tut’ projesi Türkiye’nin 7 bölgesinden, 23 köy okuluna 23 Nisan hediyesi olarak 322 adet Atatürk ve Ay yıldızlı tişört yolladı.

23 köy okuluna 23 Nisan hediyesi
banner24

ANTALYA İHA- Antalya'nın Manavgat ilçesinden Türkiye'nin yedi bölgesine kardeşlik köprüsü kuruldu. Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi ’'Hayallerimin Elinden Tut’' projesi Türkiye’nin 7 bölgesinden, 23 köy okuluna 23 Nisan hediyesi olarak 322 adet Atatürk ve Ay yıldızlı tişört yolladı.

Edirne’den Kars’a uzanan bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten ''Hayallerimin Elinden Tut'' kurucu sorumlusu Rabia İnci Özen; şu bilgileri verdi: “Titizlikle araştırıp bulduğumuz 23 köy okulumuz için toplamda 332 adet tshirt hazırladık. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan etmiş olduğu bu güzel günümüzü daha kutlu ve daha mutlu kılmak adına yapmış olduğumuz bu çalışma sonrası çıkan tabloya bakınca haklı bir gurur yaşadığımızı söylemek isterim. Destek veren tüm gönüllülerimize teşekkür ediyorum, çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20