ABD'nin CIA’i, İsrail’in MOSSAD’ı varsa İsviçre'nin kocakarıları var

ÖZEL RÖPORTAJ: Zürih'te evde yaşlı hasta bakımına giden hemşire Aygül Arslan, korona izlenimlerini Antalya 3T'ye anlattı.

banner5

Zürih'te evde yaşlı hasta bakımına giden hemşire Aygül Arslan, korona izlenimlerini Antalya 3T'ye anlattı. Avusturya, Almanya, Fransa, İtalya ve Lihtenştayn olmak üzere 5 sınır komşusu olan İsviçre'ye koronanın İtalya'dan geldiğini belirten Arslan "Lombardiya Fransa sınırında ve biliyorsunuz burada büyük bir salgın yaşandı" diyor.

Tansiyon hastası olduğu için 2 aydır izinli olduğunu anlatan Arslan çok sıkılmış ve doktorundan rapor alarak yeniden işe başlamış. İsviçre'nin önlem almakta gecikmesi halkta tepkilere yol açmış. Ancak kısa sürede önlemler arttırılarak 5 kişiden fazla kişinin bir araya gelmesi yasaklanmış. Maske takma zorunluluğu bulunmayan İsviçre'de lokantalar açılmış.

 İsviçre halkının yönetime güvendiğini ve alınan kararlara sıkı bir şekilde uyduğunu da hatırlatan Arslan "Burada yaşlı kesim e küçük kural ihlalini hemen yetkililere ihbar ediyor. Bununla ilgili bir de fıkra var. ABD'nin CIA’yi, İsrail’in MOSSAD’ı varsa İsviçre'nin kocakarıları var, diye"

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER