Fırtınanın devirdiği ağaç otomobili hurdaya çevirdi

Antalya'da Bu Sabah Saatlerinde Başlayan Şiddetli Rüzgar Ve Fırtına Serik İlçesinde Bazı Ağaçların Devrilmesine Sebep Oldu. Arac Ini Tamir İçin Serik Sanayi Sitesine Getiren Bir Vatandaşın Aracının Üzerine Düşen Ve Aracı Hurdaya Çeviren Olay Güvenlik Kamerası Tarafından Görüntülendi.

Fırtınanın devirdiği ağaç otomobili hurdaya çevirdi

Antalya’da bu sabah saatlerinde başlayan fırtına, Serik ilçesinde ağaçların devrilmesine sebep oldu. Tamir için Serik sanayi sitesine getirilen bir otomobilin üzerine ağacın düştüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Antalya’da sabah saatlerinde il merkezi ve ilçelerde başlayan şiddetli rüzgar Serik ilçesinde ağaçları devirdi. Sabah saatlerinde devrilen ve yolu kapatan bir ağaç belediye ekipleri tarafından kaldırılırken, aynı saatlerde Serik sanayi sitesinde bir otomobilin üzerine devrilen ağaç, otomobili hurdaya çevirdi. Tamir için sanayi sitesine gelen Gökhan Gül’e ait otomobil park halindeyken üzerine dev ağaç devrildi. İçinde kimsenin bulanmadığı otomobil hurdaya dönerken o anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Bölgede şiddetli rüzgarın devam ettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21