Sağlık çalışanlarının kahveleri ’İyilik Hareketi’ nden

1983BEYOĞLU, ÇİN’DEN SONRA TÜM DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN KORONAVİRÜS SALGININ TÜRKİYE'DE DE YAYILMAYI BAŞLAMASI ARDINDAN SAĞLIKLARINI HİÇE SAYARAK VAR GÜCÜYLE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN SAĞLIK PERSONELLERİNE YÖNELİK “İYİLİK HAREKETİ” BAŞLATTI.

Sağlık çalışanlarının kahveleri ’İyilik Hareketi’ nden
banner5

Çin’den sonra tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgının Türkiye’de de yayılmayı başlaması ardından sağlıklarını hiçe sayarak var gücüyle gece gündüz çalışan sağlık personellerine yönelik “İyilik Hareketi” başlatıldı. Proje kapsamında şubelerin bulunduğu illerde bulunan hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarına kahve ikramında bulunuluyor.

1983Beyoğlu kurucu ortağı Seda Şahin, Korona virüs salgını sebebi ile İçişleri ve Sağlık Bakanlığı’nın verdiği talimat doğrultusunda tüm şubelerin kapalı olduğunu hatırlattı. Şahin, "Biz bu süreçte sağlık çalışanlarımıza nasıl fayda sağlayabiliriz diye düşündük ve bayilerimizin de talebi ile “İyilik Hareketi” projesini başlattık. Türkiye genelinde Antalya, Mersin, Adana, Karabük, Yalova, Balıkesir, İstanbul, Kütahya, Afyon, Şanlıurfa, Konya’da yer alan şubelerimizin bulunduğu bölgelerde çalışan hastanelerde sağlık çalışanlarımıza bir parça destek olup, moral verebilmek adına kahvelerimizi kendilerine hijyenik koşullarda teslim ediyoruz. Umarım ülke olarak bu sıkıntılı günleri en sağlıklı şekilde atlatıp, güzel günlerde tekrar bir arada oluruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20