Muratpaşa’dan mükelleflere kolaylık

Muratpaşa Belediyesi Vezneleri, Mükelleflerin, Emlak, Çevre Temizlik Ve İlan Reklam Vergileri Ödemelerinde Sıkıntı Yaşamaması İçin Hafta İçi Ve Hafta Sonu Fazla Mesai Yapacak

Muratpaşa’dan mükelleflere kolaylık

Muratpaşa Belediyesi vezneleri, mükelleflerin, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergileri ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için hafta içi ve hafta sonu fazla mesai yapacak.

Muratpaşa Belediyesi; emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin ödenmesinde, mükelleflerin sıkıntı yaşamaması için önlemler aldı. Muratpaşa Belediyesi hizmet binası, Dedeman, Kırcami, Ali Çetinkaya, Cumhuriyet, Güvenlik, Konuksever ve Tapu Semt Vezneleri; 25-29 Kasım tarihleri arasında, 30 Kasım Cumartesi-01 Aralık Pazar günleri de mükelleflere hizmet verecek.

Muratpaşa Belediyesi mükellefleri; emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerini, VakıfBank, Halk Bankası ve Akbank’tan da yapabiliyor. Mükelleflere ayrıca; PTT, bankalar ve vezneler dışında Muratpaşa Belediyesi’nin mobil uygulaması, www.muratpasa-bld.gov.tr sitesinde bulunan e-ödeme hizmeti ve 4448007 Turunç Masa Çağrı Merkezi üzerinden de ödeme imkanı sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21