Muratpaşa’da maske dağıtımı sürüyor

ANTALYA’DA MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN YAKLAŞIK 510 BİN NÜFUSLU İLÇEDE EV EV MASKE DAĞITIMLARI DEVAM EDİYOR. HAFTA SONU TAMAMLANACAK DAĞITIMI İÇİN HAZIRLANAN 250 KİŞİLİK EKİP, EVLERİN KAPISINA ÜÇERLİ PAKETLER HALİNDE HAZIRLANAN YIKANABİLİR MASKELERİ BIRAKIP, ZİLLERİ ÇALIYOR “SAĞLIKLI GÜNLER” DİLİYOR.

Muratpaşa’da maske dağıtımı sürüyor
banner5

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin yaklaşık 510 bin nüfuslu ilçede ev ev maske dağıtımları devam ediyor. Hafta sonu tamamlanacak dağıtımı için hazırlanan 250 kişilik ekip, evlerin kapısına üçerli paketler halinde hazırlanan yıkanabilir maskeleri bırakıyor.

Antalya’nın yaklaşık 510 bin nüfusuyla 137 bin evin bulunduğunu Muratpaşa ilçesinde belediyenin maske dağıtımları devam ediyor. Yüzde 100 pamuklu kumaştan, yıkanabilir olarak üretilen maskeler üçerli paketler halinde ev ev dağıtılırken, bugün de ekipler 20 bini aşkın nüfusuyla Meltem ve Bayandır Mahallelerinde dağıtımları gerçekleştirdi.

Dağıtım için hazırlanan 250 kişilik ekip, tulumları, maskeleriyle günün ilk saatlerinde mahallerde dağıtıma başladı. Her siteye, apartmana giren ekipler, içinde kullanma talimatı da yer alan maskeleri evlerin kapı kollarına asılırken sosyal izolasyon kuralları kapsamında evinde olan mahalle sakinlerine de maskeleri teslim etti. Dağıtım gerçekleştirilen her apartman da ‘Evde Kal’ çağrısının yapıldığı yapıştırmalarla işaretlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner18

banner21

banner19