Korkuteli’nin giriş ve çıkışları kontrol altında

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİ TARAFINDAN İLÇENİN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA YAPILAN KONTROLLER DEVAM EDİYOR.

Korkuteli’nin giriş ve çıkışları kontrol altında
banner5

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde jandarma ekipleri tarafından ilçenin giriş ve çıkışlarında yapılan kontroller devam ediyor.

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı, 30 büyükşehir ve Zonguldak’a giriş-çıkışların yasaklanmasının ardından Korkuteli ilçe giriş-çıkışlarını 24 saat kontrol altına aldı. Korkuteli-Bucak, Korkuteli- Fethiye yolu Kızılcadağ mahallesinde kontrollerini sürdüren jandarma ekipleri, Denizli, Fethiye ve Burdur üzerinden ve mahalle yollarını takip ederek Korkuteli ve Antalya’ya girmek isteyenleri denetliyor.

Yol kontrolünde sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulanan ayrıca 20 yaş altında yolcu taşıyanların evrakları kontrol ediliyor. Ayrıca jandarma ekipleri, ateş ölçer ile araçtaki vatandaşların ateşini ölçüyor. Şüpheli bulunan şahıslar da, gözetim altına alınıyor. Bunun yanı sıra ilçeye bağlı mahallelerden ilçe merkezine gelmeleri de yasaklanan vatandaşların kontrolleri de jandarma ekiplerince yapılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner18

banner21

banner19