Kırcami’de tarihi gün

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırcami’de imar planı doğrultusunda yapılacak yol ve alt yapı çalışmaları için ilk kazmayı vurdu. Kırcami İmar Planı doğrultusunda ilk olarak 12. Cadde’nin devamı olan 30 metre genişliğinde ve 1150 metre uzunluğundaki Şehitler Caddesi yol açma çalışmasına başlandı.

Kırcami’de tarihi gün
banner24

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami muhtarları ve dernekler, iki belediyenin teknik heyeti ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

İnceleme sırasında Kırcami sakini yaşlı bir kadın çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Size güvendik, güvenimizi boşa çıkarmadınız. Nihayet çalışmalar başladı. İnşallah başaracaksınız. Yıllardır yerlerimize imar istiyoruz. Annem, babam göremedi ben bari göreyim” dedi. 

Şehitler Caddesi ile başlayan Kırcami’deki yol açma çalışmaları, Aspendos Bulvarı’yla Bülent Ecevit Bulvarı’nı birbirine bağlayan 45 metre genişliğinde, 3 bin 470 metre uzunluğundaki yol ve 30 metre genişliğindeki 2320 metre uzunluğundaki diğer bir yol ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2020, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20