Kemer’de pazar yerleri dezenfekte edildi

KEMER BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, DÜNYA GENELİNDE HIZLA YAYILARAK İNSNA SAĞLIĞINI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEYEN KORONAVİRÜSE KARŞI TEDBİRLERİNİ SIKLAŞTIRIYOR.

Kemer’de pazar yerleri dezenfekte edildi
banner5

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, dünya genelinde hızla yayılarak insna sağlığını olumsuz yönde etkileyen koronavirüse karşı tedbirlerini sıklaştırıyor. Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kemer’de halk sağlığı için pazar yerleri de ilaçlanıyor.

Kemer’de halkın uğrak yerleri arasında olan pazar yerlerini dezenfekte eden belediye ekipleri, daha hijyenik bir ortam sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Yerli ve yabancı misafirlerin sıkça ziyaret ettiği Kemer’de olumsuz bir duruma mahal vermemek için dezenfektan çalışmalarımız hızla devam ediyor. Ekiplerimiz, halkımızın sıkça uğradığı semt pazarlarında da ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Pazara gelen vatandaşlarımızın sağlığını düşünerek hareket ediyoruz. Halkımızın da daha bilinçli olmasını rica ediyorum. Mecbur olmadıkça sokağa çıkmasınlar.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20