Döşemealtı’nda yeniden açılan iş yerleri dezenfekte edildi

KORONA VİRUS SALGINI TEDBİRLERİ KAPSAMINDA UZUN SÜREDİR KAPALI OLAN İŞ YERLERİ, "NORMALLEŞME PLANI" KAPSAMINDA PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE YENİDEN İŞBAŞI YAPTI. DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ DE PLAN ÇERÇEVESİNDE İLÇEDEKİ KREŞ, FARKLI SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTEREN İŞLETMELER İLE SPOR SALONLARINDA DEZENFEKTE İŞLEMİ YAPTI.

Döşemealtı’nda yeniden açılan iş yerleri dezenfekte edildi
banner5

Korona virus salgını tedbirleri kapsamında uzun süredir kapalı olan iş yerleri, "Normalleşme Planı" kapsamında pazartesi günü itibariyle yeniden işbaşı yaptı. Döşemealtı Belediyesi de plan çerçevesinde ilçedeki kreş, farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler ile spor salonlarında dezenfekte işlemi yaptı.

Döşemealtı’nda faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan lokanta, restoran, kafe, pastane ve çay bahçesi gibi işletmeler bugün itibari ile belirlenen kurallar dahilinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Korona virüs salgınıyla mücadeleyi ilk günden bu yana sürdüren Döşemealtı Belediyesi de ilçede bulunan kreş, lokanta, restoran, kafe, pastane ve çay bahçesi gibi işletmeler ile spor salonlarında dezenfekte işlemi yaptı.

Döşemealtı Belediyesi, korona virüs salgınının tamamen yok edilene kadar dezenfekte çalışmalarına devam etme kararı aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8