"Bütünün Parçası" Plus Gallery’de

Plus Gallery, Yeni Bir Sergiye Daha Ev Sahipliği Yapıyor. Eserleri Yerli Ve Yabancı Birçok Seçkin Koleksiyona Girmiş Olan Elif Tutka, ‘bütünün Parçası’ Adını Verdiği Kişisel Sergisini 21 Kasım Perşembe Günü Plus Gallery'de Açıyor.

"Bütünün Parçası" Plus Gallery’de

Plus Gallery, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. Eserleri yerli ve yabancı birçok seçkin koleksiyona girmiş olan Elif Tutka, ‘Bütünün Parçası’ adını verdiği kişisel sergisini 21 Kasım Perşembe günü Plus Gallery’de açıyor.

Antalya’nın en önemli sanat galerilerinin başında gelen Plus Gallery, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor. Daha önce bir çok kez önemli sergilere ve sanat eserlerine ev sahipliği yapan Hakan ve Pınar Külahcı’nın sahibi olduğu Plus Gallery, bu kez Elif Tutka’nın eserlerini sergileyecek.

Tuval üzerine akrilik ve yağlıboya tekniklerini kullanan sanatçı, daha önce karma sergilerde eserleriyle büyük beğeni kazandı. 2018 yılında farklı disiplinleri bir araya getirerek eserlerini “simurg şem-ü pervane” adlı tiyatro oyunu ile beraber sergilediğini belirten Elif Tutka, “Eserlerim yerli ve yabancı birçok seçkin koleksiyona girdi. 21 Kasım Perşembe günü de Antalyalı sanatseverleri Plus Gallery’deki sergi açılışımıza bekliyoruz. Bu arada Plus Gallery sahipleri Pınar ve Hakan külahçı çiftine de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner21