ASAT’tan Duraliler’de kapsamlı bakım

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ANTALYA’NIN EN BÜYÜK İÇME SUYU TEMİN VE POMPALAMA İSTASYONU OLAN DURALİLER SU ÜRETİM TESİSİNDE KAPSAMLI PERİYODİK BAKIM ÇALIŞMASI YAPIYOR. ÇALIŞMALAR TESİSİN KESİNTİSİZ VE AZAMİ VERİMLİLİKLE ÇALIŞMASINI AMAÇLIYOR.

ASAT’tan Duraliler’de kapsamlı bakım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Antalya’nın en büyük içme suyu temin ve pompalama istasyonu olan Duraliler Su Üretim Tesisinde kapsamlı periyodik bakım çalışması yapıyor. Çalışmalar tesisin kesintisiz ve azami verimlilikle çalışmasını amaçlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğünce idare edilen Duraliler Su Üretim Tesisi içerisinde elektrik tesisatı ve pompalara bakım yapılıyor. Tesiste mevcut elektrik hücreleri ve bağlı elemanların kesintisiz ve azami verimlilikle çalışmaya devam etmeleri için tüm parçaları gözden geçirilerek gereken iyileştirmeler yapılıyor. Ayrıca depolardan içme suyunu şehir şebekesine basan yatay santrifüj pompalar ve motorlar elden geçiriliyor. ASAT yetkilileri Duraliler’de kapsamlı periyodik bakım faaliyetinin bir süre daha devam edeceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20