Antalya Valisi Karaloğlu’ndan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TARAFINDAN BAŞLATILAN "MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI"NA KARALOĞLU AİLESİ OLARAK BİR AYLIK GELİRLERİNİ BAĞIŞLADIKLARINI AÇIKLADI.

Antalya Valisi Karaloğlu’ndan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
banner5

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na Karaloğlu ailesi olarak bir aylık gelirlerini bağışladıklarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Korona virüsü ile mücadele kapsamında "Milli Dayanışma Kampanyası" başlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 7 aylık maaşını bağışladığı ve "Biz bize yeteriz Türkiyem" diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destekler çığ gibi büyüdü.

Antalya Valisi’nden bağış

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’da "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek oldu. Vali Karaloğlu sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na Karaloğlu ailesi olarak birer maaşımızı bağışlayarak katılıyoruz. İmkanı olan her Antalyalıyı kampanyayı desteklemeye davet ediyorum. Biz bize yeteriz Türkiyem" ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner18

banner21

banner19