3T Duyduklarımız: Bu nasıl bir kin?

Muhittin Böcek'in hastalığı döneminde, kendisine Mehmet Hacıarifoğlu yaklaşık 4 ay vekillik yaptı.Geçen süreyi ''Neler çektim'' serzenişiyle geçiştiriyor...Ne çekti acaba?

3T Duyduklarımız: Bu nasıl bir kin?
banner24

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer Çevikol'un Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu'nu yok saymaya çalıştığını, Hacıarifoğlu'nun da Cansel hanımın yetkilerini aldığı hikayesini biliyoruz.

Başkan Böcek'in göreve dönüp Cansel hanımın yetkilerini iade ettikten sonra yaşanan bazı trajikomik olaylar aydınlatıcı oldu.

Mehmet Hacıarifoğlu başkan vekiliyken İYİ Partili Milletvekili Hasan Subaşı, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk destek ziyaretinde bulunuyorlar. Genel Sekreter Cansel hanım bunu unutmuyor. Yetkisini aldıktan sonra Büyükşehir Belediyesinin Demre'de görevli bulunan Dozerini geri çekiyor. Başkana da telefonda '' Başkan vekiline gittiğiniz zaman keşke bana da uğrasaydınız,bu olmazdı'' gibi anlaşılan bir şeyler söylüyor. Başkan dozeri iade ediyor.               

Hacıarifoğlu'nun ilkokuldan beri arkadaşı olan belediyede 1987'den beri çalışan, bazılarının Belediyenin Hamalları diye adlandırdıkları bürokratlardan Ayhan Dumlupınar da Elmalı'ya sürgün edilerek Cansel hanımın gazabına uğrayanlardan.

Bilgisayar uzmanı, maaş ve tahakkuk şube müdürlüğünde şube müdürü kadrosunda ama müdür değil. Menderes Türel şube müdürü yapmıyor.Muhittin Böcek'te yapmıyor. Mehmet Hacıarifoğlu vekil iken odasına sık sık gidip gelmesini takip eden Cansel hanım Hacıarifoğlu ile arkadaşlığının bedelini ödetiyor. Elmalı ilçesine Şube Müdürü kadrosuna ASALATEN sürüyor. Müdürlük kadrosunu veriyor ki, Mahkemeye verip yürütmeyi durdurma kararı alamasın.

Cansel hanım hızını alamıyor Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu'nun odasının temizlik ve çay servisi işini yapan Fatma Kımışır adlı emekçiyi de belediyeden gönderiyor.

Hikayeler böyle devam edip gidiyor.

 Kimileri soruyor,

''Belediyeler halkındır.Parası,kadrosu keyfi kullanılamaz,kullanılmamalı.Ama kullanılıyor.Peki, çeşitli partilerden meclis üyeleri  neden sessiz?Denetlemek görevleri değil mi?Bu öfke,bu kin niye?''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20